Sukcesy

                             

W roku szkolnym 2015/2016

VIII Międzyszkolny Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej
-Nagroda główna:
Agata Sieczkowska

„Love is blind; friendship closes its eyes”- Konkurs recytatorski poezji anglojęzycznej
– I miejsce: Wiktoria Perschke

Wojewódzki  Konkurs Biologiczny
– Laureat:
Bartosz Urbański

„Mój Anioł” – konkurs plastyczny w Domu Kultury w Golinie
– I miejsce:
Katarzyna Jagodzińska

„Ozdoby świąteczne 2015” – konkurs plastyczny
– I miejsce: Adam Korzeniewski
– III miejsce: Dominik Klimczak

Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
– Wyróżnienie: Agata Sieczkowska

„Dekoracje świąteczne” – konkurs plastyczny
– II miejsce: Kasandra Gomulska
– Wyróżnienie:
Katarzyna Jagodzińska

„Szafa gra”- VI Wielkopolski konkurs piosenki obcojęzycznej
– Nagroda Publiczności:
Agata Sieczkowska

XIII Powiatowy Konkurs Poetycki
– Laureatka:
Dominika Grobelna

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Zawody Torowe GRAD PRIX ŁODZI
– III MIEJSCE – KATARZYNA PRZYGODA

Zawody Torowe o Puchar FIRMY ULISSE
– I MIEJSCE – KATARZYNA PRZYGODA

 Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
I miejsce Gimnazjum Golina

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
– I miejsce Golina

KOLARSTWO
II miejsce: Kasia Przygoda, Jakub Marciniak
Indywidualnie
– I miejsce Jakub Marciniak

 Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.
– II miejsce Gimnazjum Golina

 Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.
– III miejsce Gimnazjum Golina

Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt.
– I miejsce Gimnazjum Golina

 Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
-II miejsce Golina

 Konkurs recytatorski poezji anglojęzycznej.
– I miejsce Wiktoria Perschke

 Awans do Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.
-I miejsce Golina

TURNIEJ UNIHOKEJA
– III miejsce Gimnazjum Golina

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
-II miejsce Golina

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
-II miejsce Golina

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w szachach.
-II miejsce Andrzejewska Sylwia

 Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju
-III miejsce Gimnazjum Golina

 Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju
-III miejsce Gimnazjum Golina

 II runda  18 edycji turnieju COCA-COLA CUP Piłce Nożnej Chłopców.
-II miejsce Gimnazjum Golina

 Mistrzostwa Powiatu Piłce Nożnej Chłopców
-II miejsce Golina

Mistrzostwa Wielkopolski w Lekkoatletyce
– III miejsce  Kasandra Gomulska

Turniej Piłki Nożnej Chłopców o  Puchar Dyrektora ZSEU w Żychlinie.
-I miejsce Gimnazjum Golina

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce
-Złoty medal – Piotr  Staszak  – 200 m przez płotki
-Złoty medal – Kasandra Gomulska –  skok wzwyż 155 cm
-Złoty medal – Michał Domiszewski – 300  m
-Złoty medal – Kasandra Gomulska, Katarzyna Przygoda, Katarzyna Ławniczak, Julia Grzesiak –  sztafeta szwedzka
-Srebrny medal – Julia Grzesiak 80 m przez płotki
-Srebrny  medal – Patryk Bocian, Eliasz Walaszczyk, Michał  Domiszewski, Szymon Maciejewski   sztafeta szwedzka
-Brązowy medal –  Wiktoria  Czajka rzut oszczepem

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt.
-I miejsce Gimnazjum Golina

 Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt
-I miejsce Gimnazjum Golina

Gimnazjalny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt w Tuliszkowie
-I miejsce Gimnazjum Golina

 Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju.
-II miejsce  Gimnazjum Golina

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju
-III miejsce  Gimnazjum Golina

 Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w szachach.
-II miejsce Przygoda Katarzyna

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w  Halowej Piłce Nożnej Chłopców.
-I miejsce Golina

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.
-I miejsce Golina

Mistrzostwa Powiatu  w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.
-II miejsce Gimnazjum Golina

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
-II miejsce Golina

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
-I miejsce Golina

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt  i Chłopców. Klasyfikacja końcowa dziewcząt.
-I miejsce Golina
Klasyfikacja końcowa chłopców
-I miejsce Golina

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Wojewódzki Konkurs Fizyczny
– laureat: Filip Chwaciński

Wielki finał kampanii „Zachowaj Trzeźwy umysł” Konkurs Plastyczno-literacki
-wyróżnienie: Weronika Gulczyńska

WIELKI SUKCES GIMNAZJALISTÓW W PROJEKCIE E-SZKOŁA
-wyróżnienie w projekcie „Zegar Słoneczny”

VII Międzypowiatowy Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w Koninie
I miejsce: Agata Sieczkowska

„Bądźmy zdrowi – wiemy, więc działamy” Konkurs Plastyczny
– I miejsce: Dagmara Kobojek

KONKURS NA WIGILIJNĄ SZOPKĘ
– nagroda: Emilia Nowak

XXII Wielkopolski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
-laureat: Norbert Łętowski

Konkurs KANGUR 2015
– Filip Chwaciński wynik bardzo dobry
– Sylwia Andrzejewska i Emila Kujawa– wyróżnienie

Międzypowiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej
-I miejsce: Agata Sieczkowska

SUKCES GOLIŃSKICH EKOLOGÓW W ŻYCHLINIE
-I miejsce: Dawid Karpiński
-II miejsce: Natalia Kulesza
– III miejsce: Emila Kujawa
-III miejsce: Katarzyna Lisowska

W Świecie Bezpiecznego Internetu
– Natalia Kulesza II c – I miejsce
-Wiktoria Perschke II b – II miejsce

                                    SUKCESY SPORTOWE

XXXX Impreza Spławikowa o Mistrzostwo Szkół Okręgu PZW w Koninie
-II miejsce: Rafał Jakubowski, Łukasz Pałucki ,Kamil Olszewski

Mistrzostwa Miasta Konina i Rejonu Konińskiego w Lekkoatletyce
-II miejsce: Kasandra Gomulska

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
III miejsce: Golina

Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Piłce Koszykowej Dziewcząt
I miejsce: Golina

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w szachach
II miejsce: Golina

Finał Wojewódzki w szachach drużynowych
-XVI miejsce: Golina

MISTRZOSTWA POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT
-II miejsce: Golina

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce
– Złoty medal – Julia Grzesiak – 300 m
-Złoty medal – Kasandra Gomulska – skok wzwyż
-Srebrny medal – Daria Kobojek – 100 m przez płotki
-Brązowy medal – Michał Domiszewski – 300 m
-Srebrny medal – Daria Kobojek, Lena Kasprzak, Sandra Łukomska, Julia Grzesiak – sztafeta szwedzka (100m, 200m, 300m, 400m)
-4 miejsce zajęli: Jakub Kasprzyk – 300 m, Bartosz Klimczak – skok w dal, Wiktoria Czajka – rzut oszczepem

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt
– III miejsce Golina

 

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

indeks

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur –Filip Chwaciński uzyskał wynik bardzo dobry,
    – Mateusz Wawrzyniak  – wyróżnienie.
  •  Wojewódzki Konkurs Fizyczny
    – laureat: Mateusz Wawrzyniak
  •  IV Międzypowiatowy Konkurs Piosenki Literackiej
    – wyróżnienie: Liwia Skórzewska i Waldemar Tykwa
  • Konkurs – „Matematyka na budowie”
    – III  miejsce – Piotr Sobczak
  • Międzypowiatowy Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej
    – statuetka „Złota nutka”  dla Klaudii Wicińskiej

SUKCESY SPORTOWE

  • Turniej  Unihokeja o Puchar Burmistrza Kleczewa
    III miejsce – drużyna chłopców
  • Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach w Zbąszynie
    28 miejsce  
  • Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w szachach
    II miejsce
  • Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców
    awans
  • Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w  Halowej Piłce Nożnej Chłopców
    I miejsce
  • Lekkoatletyczne zawody sportowe (Memoriał B. Kobielskiego)
    Najlepsze wyniki:

– Eliasz Walaszczyk – bieg 100m – 13,82
– Konrad Furmaniak –  bieg 100m –  15,16
– Michał Domiszewski – bieg 100m – 15,41
– Wiktoria Czajka – rzut oszczepem – 14,52
– Tomasz Izdebski – pchnięcie kulą – 8,24
– Eryk Szymczak – pchnięcie kulą – 7,03
– Nicola Franikowska – pchnięcie kulą – 5,62
– Dawid Piesik – bieg 300m – 47,61
– Weronika Michalak – bieg 300m – 59,34
– Piotr Stefaniak – bieg 600m – 8 w swojej serii
– Adrian Górniak – bieg 600m – 9 w swojej serii

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

  • Wojewódzki Konkurs z Fizyki
    Laureat: Tomasz Rybacki
  • ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO – konkurs ogólnopolski
    nagroda główna: Julita Jakubowska
  • XXI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK w Poznaniu
    –  7 miejsce Bartłomiej Nowak
  • Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej  – konkurs wojewódzki
    finalista: Piotr Sobczak
  • „Kangur” – konkurs matematyczny
    – wyróżnienie  Mateusz Wawrzyniak  i Michał Nowak
  • „Pokaż piękno swojej okolicy” –  konkurs
    – wyróżnienie: 
    Konrad Orzechowski,Tomasz Rybacki i Nikola Kopeć

  • „Liryczne spotkania z Norwidem”
    – wyróżnienie: Filip Chwaciński
  • „XVII Konkurs Śpiewania Kolęd”
    – nagroda główna – Martyna Krzyżaniak
    – kartka bożonarodzeniowa
    – wyróżnienie: Amadeusz Zinkowski i  Żaneta Walkowiak
  • V Powiatowy Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej
    – II miejsce – Nicola Kopeć
  • Mistrzostwa Świata we formacjach tanecznych Jazz/Modern/Balet

– III miejsce – formacja jazz – Wiktoria Majewska
– IV miejsce – mini formacja jazz –  Wiktoria Majewska
– VI miejsce – formacja modern – Wiktoria Majewska
– VII miejsce – duet jazz   – Wiktoria Majewska

  • III Przegląd z Zielonym Tłem
    – wyróżnienie:   Szymon Rogacki

2012/2013
SUKCESY SPORTOWE

 

  • Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
    Skład: Angela Matuszak, Wiktoria Durczyńska, Aleksandra Adamczyk, Monika Gościak, Kinga Królikowska, Natalia Galwas, Wiktoria Mioducka, Marika Ligocka, Kinga Jakubowska i Lena Kasprzak
    III miejsce
  •    Powiatowe Zawody Strzeleckie
    Skład: Nikola Kopeć, Karolina Borek, Łukasz Piesik oraz Piotr Sobczak
    I miejsce
  • Powiatowe Zawody Strzeleckie
    Skład: Nikola Kopeć, Karolina Borek, Łukasz Piesik oraz Piotr Sobczak
    II miejsce
  • Halowe zawody jeździeckie ,,MIKOŁAJKOWA  TRÓJKA’’
    Monika Gościak I miejsce
  •  Rejonowy turniej hokeja
    Skład:  Angela Matuszak, Monika Gościak, Kinga Królikowska, Karolina Kopczyńska, Justyna Nowak i Beata Ziółkowska
    III miejsce
  • Powiatowe Zawody Strzeleckie
    Nikola Kopeć I miejsce
    Piotr Sobczak II miejsce
    Łukasz Piesik III miejsce
  • Mistrzostwa Wielkopolski w szachach drużynowych
    Skład: Nikola Okupniarek, Mateusz Piesik, Kewin Stolarski, Aleksander Perschke
    XXI miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt
    Skład: Angela Matuszak, Monika Gościak, Kinga Królikowska, Karolina Kopczyńska, Justyna Nowak i Beata Ziółkowska
    II miejsce
  • Powiatowe Zawody Strzeleckie
    Skład: Nikola Kopeć, Karolina Borek, Piotr Sobczak oraz Łukasz Piesik
    I miejsce
  • Mistrzostwa Miasta Konina i Rejonu Konińskiego w Lekkoatletyce
    Aleksandra Adamczyk I miejsce

 

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

  1. Wojewódzki Konkurs Historyczny:
    Laureat: Przemek Jabłoński

2. „Piosenka jak poezja”:
Wyróżnienia: Nikola Kopeć, Waldemar Tykwa, Eliza Musialik

3. „Janusz Korczak – jego życie i twórczość”:
II miejsce:  Agnieszka Kucharska

4. Wielkopolski  Konkurs  Recytatorski i Plastyczny „Wierszydełko”:
Laureatka (plastyczny): Agnieszka Zejer

5. Plakat „Woda największym skarbem na Ziemi”:
I miejsce: Agnieszka Zejer
wyróżnienie: Kiara Czechyra

6. Album „Alternatywne źródła energii”:
II miejsce:  Kiara Czechyra
wyróżnienie: Paulina Chudzicka

7. Prezentacja multimedialna „Działania podejmowane dla zmniejszenia emisji CO2”:
wyróżnienie:  Nikola Szygenda

8. Konkurs wiedzy  o Janie Pawle II pt. „Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali”:
III miejsce: Kamila Mazurczak

9. Opowiadanie t. „  A gdyby nie było toalet” (konkurs ogólnopolski):
III miejsce: Daria Wojciechowska

10. Konkurs o lasach w Gołuchowie:
III miejsce: Nikola Kopeć, Łukasz Staszak i Hubert Szyk

11.  Wojewódzki  Konkurs Języka Polskiego:
Finalistka: Karolina Woźniak

12. „Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia”:
Laureatka: JoannaGościak

13. III Międzypowiatowy Konkurs Piosenki Literackiej: „ Dopóki jestem, uśmiechem, słowem i gestem”:
III miejsce: Eliza Musialik

14. XI Powiatowy Konkurs Ochrony Środowiska:
I miejsce: Kacper Olszyna

15. Laureat konkursu na ulotkę „Zrób test na HIV”:
Laureat konkursu:  Piotr Sobczak

16. IV Powiatowy Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej:
I miejsce:  Nikola Kopeć
III miejsce:  Duet: Waldemar Tykwa i Eliza Musialik

17. VII Regionalny Festiwal Piosenki Anglojęzycznej: „ English Singing”:
Wyróżnienie:  Nikola Kopeć

18. Ulotka „ Zrób test na HIV”:
III miejsce: Piotr Sobczak

2011/2012
SUKCESY SPORTOWE

 

 

  • Powiatowe Zawody Strzeleckie
    Arkadiusz Frątczak I miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców
    I miejsce 
  • Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w szachach
    III miejsce

 

  • Finał Wojewódzki w szachach drużynowych
    XI z pośród czterdziestu szkół

 

 

  •   Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców w kategorii Gimnazjów
    III miejsce

 

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

1. OLIMPUS – ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego.
Tomasz Rybacki –
19 miejsce.

2. Historia z Przygodą w tle. „Solidarność” mojego regionu w komiksie.
Kiara Czechyra( jedna z 3 głównych nagród) i Marta Leszczyńska.

3. Konkurs recytatorski poświęcony twórczości Adama Mickiewicza.
Anna Matlewska
– wyróżnienie.

4. Konkurs literacki Poezja nowa-poezja młoda.
Marta Płocharczyk – nagroda.

5. Konkurs plastyczny na „Najładniejszy Czubek na Choinkę”.
Agnieszka Król – wyróżnienie.

5. X Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej.
Zespół  Remiks
– wyróżnienie.

6. Konkurs Projektowy Hellokartki.pl, Hello Media Sp.
Klaudia Przybylska – wyróżnienie
7. VIII Powiatowy Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę.
Michał Orkowski – II miejsce.
8. Konkurs poetycki „Zielone rymy”.
Klaudia Przybylska

9. Konkurs na prezentację multimedialną „Znaczenie lasu dla zdrowia  człowieka”
Weronika Ślusarek – II miejsce.

10. Konkurs na „Makietę leśniczówki”.
Kaja Skrzypczak – wyróżnienie.

11. Konkurs plastyczny „Tajemnice lasu”.
Hubert Szyk – wyróżnienie.

12. Festiwal Piosenki Europejskiej.
Anna Matlewska – Grand Prix.

13. VII Międzygimnazjalny Konkurs Piosenki Poetyckiej.
Paulina Wicińska(III miejsce) Anna Matlewska( wyróżnienie).

15. Szafa gra-II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.
Anna Matlewska – I miejsce.

16. Konkurs recytatorski „Poezja Czesława Miłosza w 100-lecie urodzin”
Anna Matlewska – nagroda.

17. Konkurs recytatorski „Jan Paweł II-liczy się świętość”.
Anna Matlewska  – nagroda.

18. Konkurs plastyczny „Zachowaj trzeźwy umysł”.
Hubert Szyk-laureat.

Sukcesy sportowców w roku szkolnym 2010/2011

1. Zawody Strzeleckie – na poziomie wojewódzkim, miejsce 9 i nazwiska najlepszych: Szymon Szymański, Michał Kuminkiewicz, Piotr Bejnek.

2. Mistrzostwo Powiatu w Halowej Piłce Nożnej chłopców – Alan Kujawa, Piotr Opielski, Adam Ciecholewski, Jakub Kasprzak, Łukasz Szygenda, Michał Malant, Daniel Samulczyk, Michał Dybczak.

3. Mistrzostwa Powiatu Konińskiego w Unihokeju chłopców – Dawid Krych, Michał Malant, Mateusz Krakowski, Michał Koliński, Przemysław Jasiński, Adrian Kujawa, Adam Olszewski.

4. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców – Adrian Kujawa, Szymon Szymański, Jakub Kępski, Tomasz Perliński, Mateusz Żabierek, Mateusz Adamski, Adam Rządkowski, Patryk Molenda, Michał Kuminkiewicz.

5. Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach – Mateusz Piesik, Andżelika Pilarczyk, Sylwia Staszak, Arkadiusz Frątczak.

6. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Warcabach – Sylwia Staszak

7. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Warcabach – Martyna Szymczak.

8. XXXVI Impreza Spławikowa o Mistrzostwo Szkół Okręgu PZW   w Koninie – Daniel Kożuchowski, Patryk Klichowski, Michał Głowacki,   druż. Daniel Kożuchowski  indyw.